Přeskočit na obsah

features

What makes the single-page WordPress theme unique.

PARALLAX EFFECT

Create memorable pages with smooth parallax effects that everyone loves. Also, use our lightweight content slider offering you smooth and great-looking animations.

WOOCOMMERCE

Build a front page for your WooCommerce store in a matter of minutes. The neat and clean presentation will help your sales and make your store accessible to everyone.

CUSTOM CONTENT BLOCKS

Showcase your team, products, clients, about info, testimonials, latest posts from the blog, contact form, additional calls to action. Everything translation ready.

GO PRO FOR MORE FEATURES

Get new content blocks: pricing table, Google Maps, and more. Change the sections order, display each block exactly where you need it, customize the blocks with whatever colors you wish.

Staňte se fanouškem našeho FACEBOOKU a odebírejte akce a novinky.


FACEBOOK

O nás

Spolehlivost a tým profesionálů, to je naše největší devíza.

Jsme s Vámi již 23 let! Děkujeme za Vaši přízeň.
V listopadu roku 1999 jsme začali podnikat. V tu dobu jsme otevřeli první prodejnu s květinami v Příbrami. Stále jsme hledali nové dodavatele a partnery. Jakmile jsme vybudovali kvalitní zázemí, rozhodli jsme se pro otevření druhé pobočky v Příbrami. V současné době máme prodejny také v Třeboni, ve Štěchovicích a v Táboře. Snažíme se jít s dobou a naše prodejny neustále vylepšujeme. Jsme také silným partnerem ve velkoobchodní distribuci květin. Otevřeli jsme pro vás také kamenný velkoobchod v Příbrami, kde naleznete široký sortiment řezaných i hrnkových květin pro Vaše květinářství. Květiny dovážíme z holandské burzy v Aalsmeeru a máme také navázanou spoluráci s několika pěstiteli. Například naše růže jsou dovezeny z Ekvádoru a Kolumbie.

YOUR SKILL #1

čersvé květiny

spolehlivost

tým profesionálů

široký sortiment

ochota

záruka kvality

osobní přístup

tradice

YOUR SKILL #3

YOUR SKILL #4

Navštivte také náš eshop s rozvozem květin po celém Příbramském okrese!


kytkyazdomu.cz

get in touch

Big and mobile-optimized contact form integrated. All fields are customizable.