Přeskočit na obsah

Nabídka

Využijte náš nový objednávkový formulář a vytvořte si rezervaci květin na prodejně!

Rádi byste si v jedné z našich prodejen vyzvedli květinu? Není problém! Stačí vyplnit tento formulář a my květinu připravíme. Vy ji na prodejně jen zaplatíte hotově nebo kartou a během pár vteřin odcházíte s krásnou květinou. Tak snadné to opravdu je!

KAPACITA: VOLNÁ

Kontakty na prodejny

Telefonní čísla, adresy a otevírací dobu naleznete v sekci „Kontakt na prodejny.“ Naše květinářství již najdete v Příbrami, Třeboni, Táboře, Štěchovicích a v Hořovicích. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Maloobchodní síť květinářství ve Středních a Jižních Čechách. Na našich prodejnách naleznete široký sortiment těch nejčerstvějších květin, ale také plno dárečků a dekorací! Na malou ukázku našich služeb se můžete podívat níže na této stránce. Více aktuálních fotografií naleznete na našem Instagramu a Facebooku.

Květiny

I přes splnění nejvyšších požadavků na kvalitu, nabízíme květiny a rostliny v dlouhodobě nejnižších cenách. Díky vlastnímu importu zboží z Nizozemska, Jižní Ameriky a dalších částí světa Vám můžeme nabídnout opravdu jen ty nejčerstvější květiny. Vyberte si ze široké nabídky našich služeb v oblasti floristiky. Ať už si přejete malou kytici pro svou drahou polovičku nebo rovnou celkovou svatební výzdobu, na našich prodejnách Vás obsloužíme dle aktuálních květinových trendů, nebo se přizpůsobíme vaší fantazii tak, abychom společně docílili ideálního výsledku. Vždy čerstvé a svěží květiny s týmem profesionálů, to je naše největší devíza.

Stále nejste přesvědčeni o naší profesionalitě? Podívejte se na květiny, které jsme vázali pro Karla Gotta, Lucii Bílou, Petru Janů, Olgu Lounovou, Václava Neckáře a Leoše Mareše. Doufáme, že se Vám líbí! 🙂

Sezonní a pokojové rostliny

Nemalou součástí naší nabídky jsou rostliny a to jak pokojové tak venkovní. Na jaře máme předzahrádky plné petrklíčů a cibulovin, na přelomu léta je vysřídají muškáty a surfinie a na podzim? Na podzim máme na výběr z tisíců krásných vřesů, chryzantém a macešek!

Dekorace

Květinami to ale zdaleka nekončí! V nabídce máme také široký sortiment dekorací a dárkových předmětů. Pokud sháníte dáreček, svíčku do bytu nebo jiné drobnosti, určitě se za námi zastavte. Vytváříme také sezonní aranžmá, jako jsou třeba vánoční a dušičkové dekorace, adventní věnce a spoustu dalšího. Sledujte náš instagram a dozvíte se více!

Svatby

Chystáte svatbu? Nevíte čím začít? Nejdůležitější jsou květiny! Přijďte si na naši pobočku sjednat květinový svatební servis. Zajistíme velkou svatební kytici, květiny pro družičky, manželovi do klopy, svědkům, držák na snubní prstýnky a květinové přízdoby na ruku. Dále výzdobu aut, interiérů (kostelů, místností) i exteriérů (zahrad).

Více informací ZDE 🤍

Pohřby – smuteční vazba

Na objednávku jsme schopni zajistit celý květinový servis smutečních vazeb na pohřby. Smuteční kytice vážeme přesně podle vašich požadavků. Smuteční vazbu objednávejte několik dní předem, aby jsme objednali Vámi požadované květiny.