Přeskočit na obsah

Velkoobchod květin

Hledáte spolehlivého dodavatele květin a rostlin?

U nás jste správně! Ať už provozujete květinářství, hotel, restauraci nebo benzinovou pumpu, zajisté nalezneme způsob vhodné spolupráce. Zabýváme se importem květin z Nizozemí, ale také z Ekvádoru a Kolumbie. Nedílnou součástí jsou také dodávky rostlin od českých a polských zahradníků. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na email martin@kvetinyurozcu.cz nebo zavolejte na 723 482 069 (Martin Rožec ml.). Na nás se můžete spolehnout!

Nákup od našich obchodních zástupců

Naše chladírenské vozy plné květin nebo rostlin jsou připraveny splnit všechna Vaše přání.

 • Pravidelný závoz květin
 • Vozy na řezané a hrnkové květiny zvlášť
 • Opravdu široký výběr, který nikdo jiný na autech nemá
 • Dokážeme pokrýt veškeré Vaše objednávky na svatby a jiné události
 • Jsme pro Vás ve Středních a Jižních Čechách, na Vysočině a také na Plzeňsku

Nákup v našem skladu v Příbrami

Několikrát týdně nám do skladu chodí čerstvé květiny přímo z Nizozemska.

 • Obecnická 348, Příbram
 • Nákup možný pouze po předchozí dohodě
 • Pondělí až sobota 7:00 – 11:00
 • Čerstvé květiny několikrát týdně
 • Dovoz květin a rostlin z Holandska
 • Zeleň, import z Ekvádoru a Kolumbie
 • Italské bylinky a trvalky
 • Dokážeme pokrýt i veškeré vaše objednávky na svatby či jiné objednávky

Super ceny

Troufneme si říct, že budeme jedním z vašich nejlevnějších dodavatelů! Za těch spoustu let máme vytipované ty nejlepší dodavatele za bezkonkurenční ceny.

Spolehlivost

Zařídíme pro vás veškeré objednávky na svatby, pohřby i jiné události. Stačí poslat seznam na WhatsApp, zavolat nebo napsat email. S objednanými květinami u nás můžete počítat!

Rychlost

Potřebujete závoz každý den? Není problém! Chápeme potřeby květinářství a víme, že je těžké odhadnout jaké množství květin nabrat. Proto počítáme s naším 100% nasazením!

Jsme spolehlivý partner na Vaší cestě květinovým byznysem!

Nezávazná poptávka VO spolupráce

Napište nám prosím adresu, kam bychom květiny vozili.
Můžete zvolit více možností spolupráce. Kombinace našich služeb je pro Vás výhodou!

Podívejte se, jak to u nás chodí!

Vyplněním tohoto formuláře souhlasíte se zasíláním ceníků a nabídek od společnosti FlowerDirect s.r.o. Změnu nebo zrušení souhlasu můžete provést zasláním emailu s předmětem „Nezasílat“ na adresu info@kvetinyurozcu.cz. Děkujeme.

Nový velkoobchodní webshop.

Našim velkoobchodním zákazníkům nabízíme přístup na webshop pro nákup květin, rostlin, dekorací a floristického materiálu přímo od zahradníků, partnerů a květinové burzy v Nizozemsku. Objednané zboží Vám dovezeme přímo na prodejnu spolu s vozem plným těch nejčerstvějších květin. Neváhejte se nám ozvat a my pro Vás připravíme přístupy.

Spolupráce s hotely, restauracemi a firmami

Máme vhodné řešení i pro provozovatele hotelů či restaurací nebo firem. Květiny a rostliny rozzáří interiér a dodají mu tu správnou jiskru. Dokážeme vám zajistit pravidelnou dodávku čerstvých řezaných květin na recepci, aranžmá na stoly, ale i hrnkové – zelené a kvetoucí rostliny –  pro vnitřní i venkovní prostory. Přizpůsobíme se vašim potřebám. Umíme zajistit i vázy a květináče podle vašich představ.

Sledujete FB našeho velkoobchodu?

Najdete tam vždy fotografie aktuální nabídky, různé akce a novinky! Zveřejňujeme zde také časy příjezdu kamionů. V případě zpoždění tedy nemusíte čekat ve skladu. Začněte nás tedy sledovat, ať vám žádné z těchto důležitých informací neutečou! 🙂

Fotogalerie