Volné pozice

  • Floristka (odpovědná vedoucí) Hořovice

Od Nového roku přijmeme novou kolegyni na pozici floristka – odpovědná vedoucí prodejny do Hořovic. Pokud máte praxi a zkušenosti s květinami, neváhejte se nám ozvat a staňte se součástí našeho týmu! Hledáme někoho, kdo se nebojí výzev a pomůže nám s rozvojem prodejny. Budeme se na Vás brzy těšit! Zájemci se mohou ozvat na 723 482 069 nebo na mail martin@kvetinyurozcu.cz.


  • Floristka Štěchovice

Od Nového roku přijmeme novou kolegyni na pozici floristka do Štěchovic. Pokud máte praxi a zkušenosti s květinami, neváhejte se nám ozvat a staňte se součástí našeho týmu! Hledáme někoho, kdo se nebojí výzev a pomůže nám s rozvojem prodejny. Budeme se na Vás brzy těšit! Zájemci se mohou ozvat na 723 482 069 nebo na mail martin@kvetinyurozcu.cz.


  • Doručovatel květin

Jedná se o brigádní pozici (Dohoda o provedení práce). Náplní práce je rozvoz květin z naší prodejny v Příbrami obdarované dámě po příbramském okrese. Podmínkou je vlastní automobil. Plat se skládá z hodinové sazby + sazby za ujetý kilometr. Rozvozů je několik denně. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Martin Rožec – +420723482069 – info@kvetinyurozcu.cz. Těšíme se na Vás!


  • Prodejce – řidič

Jedná se o pozici velkoobchodního prodejce květin a rostlin. Prodej probíhá na vozech do 3,5 tuny s chladírenskou nástavbou (stačí ŘP sk. „B“). Požadujeme časovou flexibilitu a obchodního ducha. Praxe s květinami výhodou, pokud není, rádi si Vás zaučíme. Plat se skládá z fixní části plus procenta z prodejů. Pracovní náplní je nakládka vozů, rozvoz a následný prodej. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Martin Rožec – +420723482069 – info@kvetinyurozcu.cz. Těšíme se na Vás!