Přeskočit na obsah

Volné pozice

Skladník – příprava objednávek, asistent prodeje

Jedná se o pozici na částečný úvazek v našem velkoskladu květin v Příbrami. Hledáme kolegu do týmu, na kterého se budeme moct plně spolehnout a přenechat na něm skladovou agendu naší květinové společnosti! 🌹 Od vykládky kamionu, přes hlídání stavu vratných obalů, třídění objednávek pro naše zákazníky, až po kontrolu stavu květin.

Náplní práce je vykládka kamionu a následná příprava květin pro nakládku na rozvozové trasy. Květiny přijdou ve speciálních obalech či boxech a je třeba je vybalit a dát na kýble s vodou. Následně se květiny roztřídí podle objednávek pro naše zákazníky. 👩🌾

Důležité je také zásobování našich prodejen v Příbrami a s tím spojená komunikace s kolegy. Na základě soupisu potřebného zboží a květin, který vám zašlou, se tyto položky připraví a je třeba je rozvézt na prodejny. Důležitý je pro nás tedy i řidičský průkaz skupiny B. 🚛

Jakmile kolegové vyrazí na trasu je ještě potřeba uspořádat nové zboží na hale. 🔄 Tím se také myslí úklid prázdných kartonů a příprava vratky obalů zpět do Holandska aby se příští závoz mohla naložit zpět na kamion.

Jaké dovednosti byste měli mít?

Na začátku vás samozřejmě se vším seznámíme a ukážeme, co je potřeba. Při přípravě vratek do Holandska je však potřeba trochu síly. 💪 Vozíky a obaly jsou poměrně těžké (vozík cca 8 kg). Názvy květin pro začátek potřebné nejsou. Každý svazek nebo kýbl je polepený samolepkou s cílem, kam má dorazit. Po pár týdnech se však i názvy květin naučíte!

Chce to také trošku odhodlání… Kamion nám jezdí ve středu, ale také v sobotu v ranních hodinách. V tu chvíli potřebujeme Vaší pomoc nejvíce! 🆘 Jinak je pracovní doba téměř na Vás.

Co vám můžeme nabídnout?

Pokud hledáte výdělek s flexibilní pracovní dobou, neváhejte se nám ozvat. Rádi Vás v našem super týmu přivítáme! 👋

Martin Rožec – +420 723 482 069 – martin@kvetinyurozcu.cz.

Obchodní zástupce – obsazeno

Jedná se o pozici ŘIDIČE – velkoobchodního prodejce květin a rostlin. Prodej probíhá na vozech do 3,5 tuny s chladírenskou nástavbou (stačí ŘP sk. „B“). Požadujeme časovou flexibilitu a obchodního ducha. Praxe s květinami výhodou, pokud není, rádi si Vás zaučíme. Plat se skládá z fixní části plus procenta z prodejů. Pracovní náplní je nakládka vozů, rozvoz a následný prodej. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás!

Martin Rožec – +420 723 482 069 – martin@kvetinyurozcu.cz.

Přidejte se do našeho super týmu!

Pokud hledáte práci, nezapomeňte mrknout na naši nabídku volných pozic. Pokud tam nenajdete vhodnou pozici pro Vás, nebuďte smutní a napište nám email. Popřemýšlíme a co nejdříve se Vám ozveme s nabídkou. Pojďte s námi kouzlit úsměvy na tváři! #ZaKytkuÚsměv