Přeskočit na obsah

Volné pozice

Florist/ka – obsazeno

Do naší květinové prodejny v Táboře hledáme nového člena týmu! Čeká nás náročná svatební sezona, na kterou máme již nyní naplánované desítky svateb. Hledáme tedy floristku se zkušenostmi v květinovém oboru, která nám pomůže jak se svatbami, tak s provozem prodejny. V případě zájmu se určitě stavte za naší super Evčou na prodejnu, nebo nám zavolejte. Můžeme se domluvit jak na plném, tak i částečném úvazku. Těšíme se na Vás a na Vaše nové nápady!

Martin Rožec – +420 723 482 069 – martin@kvetinyurozcu.cz.

Obchodní zástupce – obsazeno

Jedná se o pozici ŘIDIČE – velkoobchodního prodejce květin a rostlin. Prodej probíhá na vozech do 3,5 tuny s chladírenskou nástavbou (stačí ŘP sk. „B“). Požadujeme časovou flexibilitu a obchodního ducha. Praxe s květinami výhodou, pokud není, rádi si Vás zaučíme. Plat se skládá z fixní části plus procenta z prodejů. Pracovní náplní je nakládka vozů, rozvoz a následný prodej. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás!

Martin Rožec – +420 723 482 069 – martin@kvetinyurozcu.cz.

Přidejte se do našeho super týmu!

Pokud hledáte práci, nezapomeňte mrknout na naši nabídku volných pozic. Pokud tam nenajdete vhodnou pozici pro Vás, nebuďte smutní a napište nám email. Popřemýšlíme a co nejdříve se Vám ozveme s nabídkou. Pojďte s námi kouzlit úsměvy na tváři! #ZaKytkuÚsměv