Přeskočit na obsah

Volné pozice

Florist/ka – Štěchovice

Do našeho květinářství ve Štěchovicích sháníme novou floristku na plný úvazek! 💐 Pokud máte zkušenosti v oboru nebo floristický kurz, neváhejte se nám ozvat do zpráv, na číslo 723482069 nebo na email martin@kvetinyurozcu.cz. Těšíme se na Vás!

Směny: krátký/dlouhý týden – možnost přizpůsobení s kolegyní
Mzda: 23000 – 28000 Kč
Adresa: Hlavní 101, Štěchovice
Úvazek: plný, částečný

Obchodní zástupce – obsazeno

Nabízíme vám příležitost pracovat u dlouholeté společnosti na pozici ŘIDIČE – velkoobchodního prodejce květin a rostlin se špičkovými moderními vozidly do 3,5 tuny s chladírenskou nástavbou.

Několikrát týdně náš sklad v Příbrami zásobuje kamion plný čerstvých a voňavých květin, a právě vy budete hrát klíčovou roli při jejich distribuci! Po jejich přípravě je naložíte na dodávku a vydáte se na cestu, kde na vás již čekají zákazníci – květináři, kteří se těší na vaši pestrou nabídku.

Vaším úkolem je být spolehlivým partnerem pro mnohaleté zákazníky a nabízet jim vždy široký sortiment krásných čerstvých květin. Je také důležité zásobovat i naše prodejny, které se nachází ve Středních a Jižních Čechách.

Platové ohodnocení se skládá z fixní části a procent z prodejů. Pojďte si práci na pár dní zkusit a uvidíte, že se vám zalíbí! Těšíme se na vás!

Martin Rožec – +420 723 482 069 – martin@kvetinyurozcu.cz

Skladník – příprava objednávek, asistent prodeje

Jedná se o brigádu nebo částečný úvazek v našem velkoskladu květin v Příbrami. Hledáme kolegu do týmu, na kterého se budeme moct plně spolehnout a přenechat na něm skladovou agendu naší květinové společnosti! 🌹 Od vykládky kamionu, třídění objednávek květin pro naše zákazníky, až po kontrolu stavu květin a jejich závoz na prodejny.

Náplní práce je vykládka kamionu a následná příprava květin pro nakládku na rozvozové trasy. Květiny přijdou ve speciálních obalech či boxech a je třeba je vybalit a dát na kýble s vodou. Následně se květiny roztřídí podle objednávek pro naše zákazníky. 👩🌾

Důležité je také zásobování našich prodejen v Příbrami a s tím spojená komunikace s kolegy. Na základě soupisu potřebného zboží a květin, který vám zašlou, se tyto položky připraví a je třeba je rozvézt na prodejny. Důležitý je pro nás tedy i řidičský průkaz skupiny B. 🚛

Jakmile kolegové vyrazí na trasu je ještě potřeba uspořádat nové zboží na hale. 🔄 Tím se také myslí úklid prázdných kartonů a příprava vratky obalů zpět do Holandska, aby se příští závoz mohla naložit zpět na kamion.

Jaké dovednosti byste měli mít?

Na začátku vás samozřejmě se vším seznámíme a ukážeme, co je potřeba. Při přípravě vratek do Holandska je však potřeba trochu síly. 💪 Vozíky a obaly jsou poměrně těžké (vozík cca 10 kg) a je nutné je skládat na sebe. Názvy květin pro začátek potřebné nejsou. Každý svazek nebo kýbl je polepený samolepkou s cílem, kam má dorazit. Po pár týdnech se však i názvy květin naučíte!

Chce to také trošku odhodlání… Kamion nám jezdí ve středu, ale také v sobotu v ranních hodinách. V tu chvíli potřebujeme Vaší pomoc nejvíce! 🆘 

Co vám můžeme nabídnout?

Pokud hledáte výdělek s flexibilní pracovní dobou, neváhejte se nám ozvat. Rádi Vás v našem super týmu přivítáme! 👋

Jaké je rozvržení pracovní doby?

Jedná se o orientační časové rozložení práce. Je zde možné po dohodě přizpůsobit vašim potřebám.

Pondělí od 7 do 11 hodin – závoz prodejen v Příbrami, příprava skladu

Středa od 7 do 11 hodin – vykládka kamionu, příprava objednávek, závoz prodejen v Příbrami

Pátek – kdykoliv během dne – příprava skladu, příprava vratky obalů

Sobota od 7 do 11 hodin – vykládka kamionu, příprava objednávek

Martin Rožec – +420 723 482 069 – martin@kvetinyurozcu.cz

Přidejte se do našeho super týmu!

Pokud hledáte práci, nezapomeňte mrknout na naši nabídku volných pozic. Pokud tam nenajdete vhodnou pozici pro Vás, nebuďte smutní a napište nám email. Popřemýšlíme a co nejdříve se Vám ozveme s nabídkou. Pojďte s námi kouzlit úsměvy na tváři! #ZaKytkuÚsměv