Přeskočit na obsah

Svatební květiny

Chystáte svatbu? Nevíte čím začít? Nejdůležitější jsou květiny! Přijďte si na naši pobočku sjednat květinový svatební servis. Zajistíme velkou svatební kytici, květiny pro družičky, manželovi do klopy, svědkům, držák na snubní prstýnky a květinové přízdoby na ruku. Dále výzdobu aut, interiérů (kostelů, místností) i exteriérů (zahrad).

Svatby jsou naše vášeň!

Svatby jsou na naší práci to nejhezčí. Jsme profíci v oboru a svatebních květin za sebou máme již stovky. Dokážeme Vám splnit opravdu jakoukoliv představu a udělat Váš den D ještě krásnějším! Domluvte si schůzku s kolegyní na pobočce a nezávazně se poptejte. Rádi Vám poradíme. Přejeme mnoho štěstí při plánování!

V případě zájmu o naše služby v oblasti svatební floristiky se na nás neváhejte obrátit! Vždy doporučujeme osobní setkání s našimi floristkami na prodejně. Můžete se s nimi předem telefonicky domluvit na schůzce. Rády s vámi projdou vaši představu a poradí co doplnit nebo naopak změnit. Sdělí vám také přibližnou cenu a domluví se na termínu vyzvednutí. Neváhejte, naše termíny pro rok 2023 se plní! 🙂

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.