Přeskočit na obsah

Svatební květiny

Objednávky svateb na rok 2024 otevřeny

Vážení zákazníci, otevřeli jsme pro Vás rezervace termínů na svatby v roce 2024. Neváhejte a napište nám email, zavolejte na prodejnu a nebo se u nás zastavte. Rádi s Vámi sepíšeme vše potřebné a sdělíme přibližnou cenu.

PS: Navštivte náš Instagram nebo si prohlédněte svatební katalog na našem webu, kde naleznete inspiraci z našich předchozích realizací. Každoročně zásobujeme květinami stovky svateb – staňte se i Vy jedním ze spokojených zákazníků!

Chystáte svatbu? Nevíte čím začít? Nejdůležitější jsou květiny! Přijďte si na naši pobočku sjednat květinovou svatební výzdobu. Zajistíme velkou svatební kytici, květiny pro družičky, manželovi do klopy, svědkům, držák na snubní prstýnky a květinové přízdoby na ruku. Dále výzdobu aut, interiérů (kostelů, místností) i exteriérů (zahrad).

Svatby jsou naše vášeň!

Svatby jsou na naší práci to nejhezčí. Jsme profíci v oboru a svatebních květin za sebou máme již tisíce! Dokážeme Vám splnit opravdu jakoukoliv představu a udělat Váš den D ještě krásnějším! Domluvte si schůzku s kolegyní na pobočce a nezávazně se poptejte. Rádi Vám poradíme. Přejeme mnoho štěstí při plánování!

V případě zájmu o naše služby v oblasti svatební floristiky se na nás neváhejte obrátit! Vždy doporučujeme osobní setkání s našimi floristkami na prodejně. Můžete se s nimi předem telefonicky domluvit na schůzce. Rády s vámi projdou vaši představu a poradí co doplnit nebo naopak změnit. Sdělí vám také přibližnou cenu a domluví se na termínu vyzvednutí. Neváhejte, naše termíny pro rok 2024 se plní! 🙂

Nezávazná rezervace termínu svatby

  Vyberte přibližný čas vyzvednutí*

  Vyberte přibližný čas konzultace na prodejně (volitelný)

  Návštěva pobočky samozřejmě není povinná. Vše je možné domluvit i po mailu nebo telefonu. Ovšem osobní kontakt je z našeho hlediska velmi důležitý a pomůže nám lépe poznat Vaši představu. Kolegyně Vám také na místě mohou názorně ukázat, jak by květiny mohli vypadat, nebo jak by mohly být velké. 🙂

  Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním zadaných osobních údajů společností FlowerDirect s.r.o. pro vyřízení této poptávky.

  Na email vám budu během chvilky odesláno potvrzení. Těšíme se na Vaši návštěvu! 🙂

  Svatba roku 2023

  Svatby z minulých let